0 item:
 x 

Your shopping cart is empty!

Baza Wiedzy

30 listopada 2017

Święta, dieta i co teraz ?!!

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Jest to czas spędzony z rodziną przy suto zastawionym stole. W większości polskich domów stół ugina się od tradycyjnych  potraw. Z niecierpliwością czekamy, kiedy spałaszujemy te wszystkie smakołyki. 

03 października 2017

Ostatnio się przeziębiłam, nic strasznego, żyję! Sięgnęłam wtedy po mój stary sprawdzony sposób na przeziębienie. Dzisiaj, postanowiłam zdradzić Wam mój sekret. Co prawda, jako Dietetyk, nie powinnam wygłaszać takich teorii, ale co mi tam. Zdrowie najważniejsze!

13 września 2017

Czym są energetyki każdy wie. Najprawdopodobniej każdy z was kiedyś próbował tego napoju.  Część z was nie wyobraża sobie dnia, bez wypicia paru puszek. Jak działają na nasz organizm? Gdyby powszechnie wiedziano, co się dzieje po wypiciu tego specyfiku, większość z was nie tknęłaby tego gu… napoju.

13 września 2017

Jedzenie to element naszego życia, bez którego nie możemy się obejść. Stanowi podstawę naszej egzystencji. Wywołuje skrajne emocje od radości i euforii po smutek, niepokój i wyrzuty sumienia. W wielu domach dzieciom od najmłodszych lat wpaja się szacunek do jedzenia i odpowiednią celebrację posiłków. Na pewno pamiętacie strofowanie mamy, nie baw się jedzeniem, oraz zjadaj wszystko żeby się nie zmarnowało. W domach gdzie religia odgrywa dużą rolę i jest wyznacznikiem moralnym, przed posiłkami jest odmawiana modlitwa dziękczynna.

Najnowsze w sklepie

Reklama

psy 160 600

Najnowsze Artykuły

  • Adres: Szczecin, Wojska Polskiego 10/22
  • Telefon: (+48) 731 809 468
  • Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.