0 item:
 x 

Your shopping cart is empty!

Diety Gotowe

Dieta bezglutenowa

Add Your Review |

Dostępność: Ilość w magazynie:

49,99 zł
Model żywienia oparty na unikaniu produktów zawierających gluten. Dieta zawiera jadłospisy skomponowane z produktów pozbawionych tego białka. Niektóre z jednostek chorobowych, wymuszają na pacjencie zmianę sposobu żywienia na taki, który nie zawiera tego składnika. Dieta ta zawiera jadłospisy skomponowane tak, aby osoba, która musi unikać glutenu albo zwyczajnie chce być na takiej diecie mogła bez problemu i racjonalnie się odżywiać.

Fragment Diety trzustkowej do pobrania, kliknij tutaj.

Model żywienia oparty na unikaniu produktów zawierających gluten. Dieta zawiera jadłospisy skomponowane z produktów pozbawionych tego białka. Niektóre z jednostek chorobowych, wymuszają  na pacjencie zmianę sposobu żywienia na taki, który nie zawiera tego składnika. Dieta ta zawiera jadłospisy skomponowane tak, aby osoba, która musi unikać glutenu albo zwyczajnie chce być na takiej diecie mogła bez problemu i racjonalnie się odżywiać.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Reklama

psy 160 600

  • Adres: Szczecin, Wojska Polskiego 10/22
  • Telefon: (+48) 731 809 468
  • Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.