0 item:
 x 

Your shopping cart is empty!

Dietetyk przez internet - oferta

Wyników 1 - 12 z 12
dieta_cukrzycowa9

Dieta Cukrzycowa

69,99 zł
Dieta przeznaczona dla osób, które borykają się już z
dieta_trzustkowa7

Dieta Trzustkowa

69,99 zł
Jest to model żywienia przeznaczony dla osób, które
dieta_tarczycowa4

Dieta Tarczycowa

69,99 zł
Dieta ta stosowana jest przy niedoczynności tarczycy.
dieta_dla_ciezarnej7

Dieta dla Ciężarnej

49,99 zł
Dieta przeznaczona dla przyszłej mamy. Model żywieni
dieta_redukcyjna8

Dieta Redukcyjna

Czyli dieta odchudzająca. Dieta przeznaczona dla osób,
gotowa_dieta_bezglutenowa8

Dieta bezglutenowa

49,99 zł
Model żywienia oparty na unikaniu produktów zawierających
diatea_dla_pracujacych_fizycznie3

Dieta dla osoby pracującej fizycznie.

49,99 zł
Osoby pracujące fizycznie mają większe zapotrzebowanie na
dieta_seniora4

Dieta dla seniora

49,99 zł
Osoby starsze borykają się z szeregiem schorzeń
pakiet33expert

Pakiet III EXPERT- 3 miesiące

399,99 zł
Pakiet zawiera 3 miesięczny jadłospis. Posiłki są
pakiet22pro

Pakiet II PRO -2 miesiące

249,99 zł
Pakiet zawiera 2 miesięczny jadłospis zgodny z
pakiet11

Pakiet I – dobry  początek 1 miesiąc

149,99 zł
Oferta zawiera miesięczny jadłospis. Posiłki są
Pierwsza_wizyta94

Pierwsza wizyta

149,99 zł
Pierwsza wizyta dostępna jest wyłącznie na terenie miasta

 

 

Dietetyk przez internet daje możliwość skorzystania z gotowej diety dopasowanej do Twoich potrzeb lub otrzymania indywidualnej diety opracowanej przez profesjonalistę bez konieczności wychodzenia z domu. Korzystając z usług dietetyka przez internet, dostajesz znacznie więcej niż podczas tradycyjnej wizyty w gabinecie - szereg nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą na łatwe przestrzegania diety, dzięki specjalnej aplikacji online. Jeśli zdecydujesz się na naszą ofertę, otrzymasz nie tylko szczegółowo rozpisaną dietę, ale także porady dietetyczne przez internet. Dzięki pełnemu wsparciu w trakcie diety masz pewność, że osiągniesz zamierzony cel jej stosowania.

Oferta dietetyczna indywidualna:

PIERWSZA WIZYTA - pakiet dla osób, którym zależy na konsultacji dietetyka w Szczecinie w ramach wykupionej kompleksowej diagnozy dietetycznej. Jeżeli interesuje Cię spotkanie ze specjalistą, takim jak dietetyk Szczecin cennik z pewnością spełni Twoje oczekiwania finansowe.

PAKIET I - indywidualnie przygotowana dieta na 7 dni

PAKIET II PRO - indywidualnie przygotowana dieta na 14 dni

PAKIET III EKSPERT - indywidualnie przygotowana dieta na 21 dni

Pakiet zawiera dostęp do porad dietetycznych przez internet.

Przygotowane przez nas gotowe diety:

DIETA SENIORA - dla osób starszych, które borykają się z różnymi schorzeniami charakterystycznymi dla podeszłego wieku i nie wiedzą jak właściwie się odżywiać, a przez to są osłabione. Ta dieta składa się przede wszystkim z posiłków lekkostrawnych i zbilansowanych zgodnie z zapotrzebowaniem energetycznym, aby zapewnić dobrą kondycję seniora i utrzymać prawidłową wagę.

DIETA DLA PRACUJĄCYCH FIZYCZNIE - dla tych, którzy z uwagi na swoją aktywność zawodową mają większe zapotrzebowanie na energię. W tym przypadku konieczne jest zwiększenie kaloryczności posiłków. Dieta została skonstruowana tak, aby była łatwa do prowadzenia także przez osoby, które dużo i ciężko pracują.  

DIETA BEZGLUTENOWA - dieta eliminująca gluten z codziennego żywienia, przede wszystkim dla osób, które nie tolerują białka i potrzebują racjonalnego jadłospisu bez tego składnika.

DIETA REDUKCYJNA - w walce ze zbędnymi kilogramami. Dieta odchudzająca jest tak skomponowana, aby dostarczać organizmowi odpowiednią ilości substancji odżywczych, a jednocześnie zmniejszać wagę, dzięki jej niskokalorycznym i lekkostrawnym posiłkom.

DIETA DLA CIĘŻARNEJ - dieta dla przyszłej mamy, która chce zadbać o zdrowie swoje i dziecka poprzez racjonalne odżywianie na różnych etapach ciąży, a jednocześnie chce uniknąć zbędnego przytycia.

DIETA TARCZYCOWA - dla osób z niedoczynnością tarczycy. Ta dieta wyróżnia się odpowiednio obniżoną kalorycznością, gdyż osoby chorujące na niedoczynność tarczycy mają skłonność do tycia oraz nie zawiera składników szkodliwych dla tarczycy - zastępując je innymi elementami, korzystnie wpływającymi na pracę tego narządu.

DIETA TRZUSTKOWA - specjalny model żywienia dla osób, które z uwagi na przebyte zapalenie trzustki lub przewlekłe zapalenie tego narządu, mają problem z trawieniem tłuszczy albo mierzą się z innymi dolegliwościami związanymi z niewłaściwym poziomem glukozy i insuliny. Dieta dla takich osób jest niskotłuszczowa i lekkostrawna, aby odpowiednio wspomagać prawidłową pracę trzustki.

DIETA CUKRZYCOWA -  dla chorujących na cukrzycę i mających problem z podwyższonym poziomem glukozy we krwi. Dieta pozwala utrzymać prawidłowy poziom glukozy, aby blokować rozwój choroby.

 

 

  • Adres: Szczecin, Wojska Polskiego 10/22
  • Telefon: (+48) 731 809 468
  • Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.